Klienci

  Firma Arden Prepress Studio z Łodzi to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług naświetlania CTP/CTF, druku cyfrowego i uszlachetniania. Swoim Klientom  oferuje wysoką jakość usług, realizowaną na najlepszej klasie urządzeniach. Firmę cechuje konsekwencja w dążeniu do poszerzania zakresu usług o nowe technologie i ułatwianiu Klientom dostępu do nich.

  Firma D.H.R. Kontakt z Bełchatowa powstała w 2006 roku. Ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, agencji reklamowych jak i firm chcących poszerzyć swoją działalność o druk materiałów reklamowych.
  Dzięki dynamicznemu rozwojowi ciągle poszerza park maszynowy o najnowsze rozwiązania zarówno do druku mało jak i wielkoformatowego.
  Nowością w firmie jak i na rynku światowym jest maszyna produkcyjna wielkoformatowa Xerox IJP2000 pozwalająca na zadruk 7 arkuszy formatu A0 (0,841×1,189 m) na minutę z rozdzielczością 1600×1600 dpi.
  Jest to bardzo szybkie i tanie rozwiązanie do druku m.in. plakatów od formatu A2 aż do B0, natomiast w połączeniu ze skanerem oraz automatyczną składarką jest idealnym rozwiązaniem do druku np. CAD, map oraz wszelkiego rodzaju dokumentacji technicznej.
  Nowoczesny park maszynowy oraz introligatornia pozwalają Firmie na realizację wszelkiego rodzaju druków nisko i wysokonakładowych w krótkich terminach.
  Działania Firmy opierają się na założeniu że każdy proces powinien być sprawny, efektywny i dostosowany do specyficznych wymogów każdego Klienta.

  Drukarnia Holograf z Łodzi istnieje od 1990 roku. Specjalizuje się w drukowaniu biletów komunikacji i druku ścisłego zarachowania. Firma zajmujemy się również uszlachetnianiem etykiet i opakowań (złocenie i tłoczenie). Posiada wyspecjalizowany park maszyn oraz niezmienną od lat doświadczoną załogę. Korzysta z najnowszych technologii zabezpieczeń druków przed podrabianiem: hologramy rejestrowane, numeracja w kolorze UV, farby – chemoreaktywne; termiczne; UV, papiery ze znakiem wodnym itp. W 2015 roku Firma poszerzyła swoją ofertę o druk cyfrowy, co pozwala na oferować Klientom jeszcze szersze niż dotychczas spektrum usług.