Portal Druku

Aktualności

Firma xsystem Aktualności Arden - Nowa instalacja Xerox DCP 700 w Łodzi.
poniedziałek, 05 lipiec 2010 00:00

Arden - Nowa instalacja Xerox DCP 700 w Łodzi.

Kolejna łódzka firma z branży poligraficznej inwestuje w rozwój druku cyfrowego. Drukarnia cyfrowa Arden Studio kieruje się hasłem – „drukowanie jest naszą pasją”, specjalizując się w cyfrowym druku – ulotek, plakatów, folderów, katalogów, książek, publikacji, wizytówek, pocztówek, zaproszeń.

 Pragnąc się rozwijać, firma podjęła kolejną inwestycję – mówi Weronika Włodarczyk z Firmy Arden - uzupełniając swój park maszynowy o system druku cyfrowego w kolorze firmy XEROX - DCP 700 oraz gilotynę z dociskiem pneumatycznym Firmy IDEAL.

System ten pozwolił na poszerzenie oferty usług firmy, jak również przyczynił się do zminimalizowania czasu wykonywania zleceń oraz znacznego wzrostu poziomu prac.

Posiadając maszyny do druku kolorowego: Xerox DCP 700 i Docu Color 250 oraz do druku czarno-białego: EPS 4590 drukarnia jest w stanie realizować najbardziej wymagające i trudne do realizacji prace z zachowaniem wzorowej i stałej jakości, stanowiąc silną konkurencje na rynku łódzkim.

W najbliższym czasie, firma wdroży również system Web-to-print, umożliwiający przyjmowanie zleceń druku za pomocą aplikacji internetowej. Klient będzie mógł wybrać gotowy produkt jak i stworzyć go dzięki przyjemnemu interfejsowi oraz wysłać go do druku. Programowa automatyzacja obejmująca przyjęcie zamówienia, impozycję, wycenę, produkcję zlecenia
i jego dostawę, pozwoli na zwiększenie wydajności i skrócenia czasu realizacji do niezbędnego minimum.

Strona internetowa firmy Arden - www.ardenstudio.pl

Tweet

OFERTA

 

  • Rozwiązania dla biura
  • Rozwiązania dla poligrafii
  • Serwis
  • Rozwiązania IT

MEDIA DO DRUKU CYFROWEGO

Xsystem SA

XSystem S.A.
ul. Julianowska 54B, 91-473 Łódź
tel.: 42 230 20 30, 42 630 39 13
faks: 42 230 20 49

xsystem-spolka-notowana-na-newconnect