Portal Druku

Aktualności

Firma xsystem Aktualności Świat Papieru
poniedziałek, 14 listopad 2011 13:19

Świat Papieru

Świat Papieru

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzania i robienia zakupów w naszym sklepie internetowym, w ofercie którego znajdują się papiery do druku cyfrowego.

Jedyny taki sklep, w którym można zakupić ogólnie niedostępne i niespotykane materiały do druku.

Do końca roku oferujemy niepowtarzalnie niskie ceny!

W celu indywidualnego uzgodnienia cen, prosimy o kontakt telefoniczny:
42 230 20 32 lub drogą  e-mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju papiery do druku cyfrowego:


Colotech+ - papier satynowany obustronny do kolorowych wydruków. Wysoka biel, nieprzezroczystość i sztywność gwarantują najwyższą jakość wydruku i wydajność urządzeń.

DCP Ivory -  papier satynowany o doskonałej sztywności i pięknym odcieniu kości słoniowej. Wyprodukowany w 100%
z celulozy EC.

Papiery powlekane - jednostronnie (supergloss) i dwustronnie (gloss) powlekane papiery o bardzo gładkich powierzchniach pozwalają na uzyskanie doskonałych efektów zarówno na urządzeniach kolorowych jak i czarno-białych. Papier gloss to wydruki o jakości zbliżonej do druku offsetowego, z kolei supergloss to idealny podkład do wydruków fotograficznych.

Papiery ozdobne - różnego rodzaju papiery nadające się na wizytówki, dyplomy i inne okazjonalne wydruki.

Materiały samoprzylepne - media takie jak etykiety, folie, papier a nawet papier magnetyczny. Do druku w każdej cyfrowej drukarce!

Folie prezentacyjne - łatwość tworzenia prezentacji i bezproblemowe wydruki zarówno w urządzeniach laserowych jak
i atramentowych.

  Papier samokopiujący - papier samokopiujący dedykowany do kolorowych drukarek laserowych. Umożliwia tworzenie własnych formularzy ankiet, zamówień, dokumentów magazynowych itp. Dostępny w kompletach zawierających oryginał oraz od jednej do trzech kopii o różnej kolorystyce.

  Papier niezniszczalny - syntetyczny papier o bardzo dużej odporności na rozerwanie, brud, wodę itp. Wykonane na nim prace nie wymagają dodatkowego zabezpieczenia. Materiał dedykowany do kolorowych drukarek laserowych.

  Media wielkoformatowe - niepowlekany papier kserograficzny klasy A do drukarek i kopiarek laserowych. Doskonały do codziennego użytku - idealna gładkość pozwala uzyskać ostrość i dokładne linie - świetnie sprawdza się przy drukowaniu projektów.

  Rozwiązania marketingowe - nabłyszczane okładki do zadruku w urządzeniach laserowych. Po sklejeniu tworzą efektowną teczkę.

  Tweet

  OFERTA

   

  • Rozwiązania dla biura
  • Rozwiązania dla poligrafii
  • Serwis
  • Rozwiązania IT

  MEDIA DO DRUKU CYFROWEGO

  Xsystem SA

  XSystem S.A.
  ul. Julianowska 54B, 91-473 Łódź
  tel.: 42 230 20 30, 42 630 39 13
  faks: 42 230 20 49

  xsystem-spolka-notowana-na-newconnect