Portal Druku

Aktualności

Firma xsystem Aktualności Dni Otwarte 21-24 luty 2011
wtorek, 26 kwiecień 2011 12:39

Dni Otwarte 21-24 luty 2011

Poszukując nowych, absorbujących sposobów na spotkanie z naszymi Klientami postanowiliśmy zorganizować Dni Otwarte, które odbyły się w dniach 21-24 lutego 2011 roku w siedzibie naszej firmy. Aby rozbudować i urozmaicić ofertę zaprezentowaliśmy nie tylko nowe rozwiązania
w technologii druku, ale także rozwiązania introligatorskie i monitory graficzne.

 W tych dniach każda chętna osoba mogła dowiedzieć się jak w niedrogi sposób można wyprzedzić konkurencję.

Frekwencja dopisała, a grono słuchaczy opuściło naszą siedzibę wzbogacone o nową wartościową wiedzę. Dni Otwarte były znakomitą sposobnością do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami firmy. Podczas wizyty odwiedzający mieli okazję gruntownie przetestować najnowsze rozwiązania druku w tym Xerox X700 oraz jedyne w swoim rodzaju urządzenie do druku
w technologii stałoatramentowej Xerox ColorQube 9200.

Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyły się monitory graficzne firmy EIZO oraz rozwiązania introligatorskie japońskiej firmy UCHIDA. Zaprezentowane zostały wszystkie najnowsze trendy oraz pomysły na nowe aplikacje: fotoalbumy, fotokalendarze oraz karty lojalnościowe.

Po obejrzeniu tak szerokiego  wachlarza prezentowanych rozwiązań goście w bardzo rzeczowy i niezwykle wnikliwy sposób zapoznali się z oprogramowaniem  usprawniającym procesy prepress i wspierające sprzedaż w tym systemy web2print, Mphoto, Xerox FreeFlowProcessMenager.

Tak przepracowane 4 dni oraz oddźwięk naszych Gości utwierdził nas w przekonaniu, że Dni Otwarte będą cyklicznie powtarzane co roku. Serdecznie dziękujemy naszym Gościom za wizytę i udział w imprezie. Wierzymy, że przedstawione rozwiązania wzbudziły Państwa zainteresowanie.

Tweet

OFERTA

 

  • Rozwiązania dla biura
  • Rozwiązania dla poligrafii
  • Serwis
  • Rozwiązania IT

MEDIA DO DRUKU CYFROWEGO

Xsystem SA

XSystem S.A.
ul. Julianowska 54B, 91-473 Łódź
tel.: 42 230 20 30, 42 630 39 13
faks: 42 230 20 49

xsystem-spolka-notowana-na-newconnect